KADRA ZS-P w Goniądzu

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Funkcja i nauczane przedmioty

1.

Mirosław

Sobczyk

Dyrektor szkoły

Historia:

WOS

2.

Barbara

Dzierżanowska

Wicedyrektor szkoły

Nauczanie zintegrowane

3.

Agnieszka

Bagińska

Nauczanie zintegrowane

4.

Artur

Bagiński

Zaj. rewalidacyjno – wychowawcze

Świetlica

5.

Katarzyna

Bielawska

Muzyka

Plastyka

Wychowanie do życia w rodzinie

6.

Wiesława

Bielawska

Nauczanie zintegrowane

7.

Barbara

Borowska

Polski

Nauczyciel świetlicy

8.

Andrzej

Budny

Świetlica

9.

Antoni

Bykowski

Świetlica

10.

Filomena

Dudkiewicz

Świetlica

11.

Lucyna

Dzienis

Nauczyciel w przedszkolu

12.

Stanisław

Gorzoch

Technika

Wych fizyczne:

13.

Magdalena

Grycio

Angielski

14.

Siostra Beata

Hiszpańska

Religia

15.

Barbara

Hryniewicka

Przyroda

Biologia

16.

Dariusz

Hryń

Geografia

17.

Renata

Jasińska

Matematyka

18.

Jarosław

Kłubowicz

Zajęcia ruchowe

Wych. Fizyczne:

19.

Katarzyna

Kochanowska

Świetlica

Biblioteka

20.

Małgorzata

Kolenda

Polski

Nauczyciel świetlicy

21.

Sylwia

Kozak

Angielski

22.

Krzysztof

Kozłowski

Niemiecki

23.

Bożena

Kuczyńska

Język polski

Zaj. Rewalidacyjne

24.

Małgorzata

Magnuszewska

Biblioteka

25.

Urszula

Mocarska

Zajęcia rewalidacyjne

Nauczyciel wspomagający

26.

Beata

Olszyńska

Polski

Zaj. terapeutyczne

27.

Anna

Omelańczuk

Zajęcia rewalidacyjne

Nauczyciel wspomagający

28.

Grzegorz

Omelańczuk

Matematyka

Zajęcia komputerowe

Informatyka

29.

Ks.Grzegorz

Pigiel

Religia

30.

Ks. Tomasz

Popławski

Religia

31.

Katarzyna

Radomska

Angielski

32.

Alicja

Radziwon

Matematyka

Edukacja dla bezpieczeństwa

33.

Sławomir

Rembeliński

Wych fizyczne

Zajęcia komputerowe

34.

Barbara

Rosińska

Nauczyciel w przedszkolu

35.

Izabela

Siarkiewicz

Przyroda

Świetlica

36.

Ks. Michał

Skowroński

Religia

37.

Katarzyna

Sobczyk

Historia

WOS

38.

Irmina

Sosnowska

Zaj. rewalidacyjno – wychowawcze

Zajęcia rewalidacyjne

39.

Dorota

Supruniuk

 Kierownik przedszkola

40.

Jarosław

Szczęsny

Zajęcia komputerowe

Fizyka

Informatyka

41.

Ewa

Szymczyk

Nauczanie zintegrowane

42.

Agata

Szypulska

Nauczyciel w przedszkolu

43.

Anna

Świderek

Pedagog szkolny

44.

Grażyna

Waljewska

Nauczyciel w przedszkolu

45.

Anna

Zawadzka

Nauczanie zintegrowane

46.

Teresa

Zawadzka

Oddział przedszkolny

47.

Iwona

Zyskowska

Nauczanie zintegrowane

48.

Cezary

Zyskowski

Wych fizyczne